Top

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA AÇIKLAMA


Çorlu Jimnastik Okulu, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 10. maddesinde belirtildiği üzere, web sitemiz vasıtasıyla yada kulübümüze ve/veya şubelerimize gelerek şahsen doldurduğunuz formlar vasıtasıyla bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizin, yukarıda belirtilen kanun kapsamında, yalnızca kanunda belirtildiği şekilde kullanılacağını, hiç bir şekilde 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacağını taahhüt eder. Çorlu Jimnastik Okulu, işbu Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Açıklama metnini yürürlükteki mevzuatta yapılabilecek değişiklikler çerçevesinde her zaman güncelleme hakkını saklı tutar.

- İlgili kanundan kaynaklı haklarınız ve yükümlülüklerinizi öğrenmek için tıklayınız.

GİZLİLİK POLİTİKASI


Çorlu Jimnastik Okulu kayıtlı üyelerinden topladığı bilgilerin kullanımı ile ilgili politikası ve üyelerin sahip olduğu haklar, aşağıda sıralanmıştır:

1. Elektronik posta adresiniz ve/veya telefon numaranız gibi iletişim bilgileriniz hiçbir gerekçe ile Çorlu Jimnastik Okulu ve iştirakleri dışındaki kuruluşlara dağıtılarak reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
2. Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız olmaksızın 3. şahıslara ve/veya kurumlara açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, kurumumuzun kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılmaktadır.
3. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız tarafımızdan teminat altına alınmıştır.