Top
Çorlu Pilates Salonu

Çorlu Pilates Salonu

Tüm Pilates ekipmanları ile özel çalışmalar için dizayn edilmiş Studyomuzda Chair, Reformer ve Trapez Table (Cadillac) olarak adlandırılan aletlerle en yüksek seviyede Pilates çalışma imkanına kavuşuyorsunuz. Ultra Fit Circle, Bosu, Foam Roler, Büyük ve küçük toplar (swissball, mini ball) gibi yardımcı Pilates aletlerinin de kullanımıyla çalışmalarınıza katacağımız çeşitliliğin yarattığı tatmin, çalışma mekanının size sunduğu detaylarla vücudunuz kadar ruhunuza da hitap ediyor ve bu bütünlük Pilatesi hedefine ulaştırıyor. Çalışma saatlerimiz tamamen sizin kişisel programınız doğrultusunda belirlenmekte.

Çorlu Pilates de Herhangi bir üyelik satın almadan özel olmanın keyfini çıkartmanızı, eğitmenle birebir çalışma ayrıcalığını yaşamanızı sağlıyoruz.

Başlangıç:

Misafirlerimizin Eğitmenlerimiz tarafından beden ölçümleri ve Postural Analizleri yapılır. Kişiler Esneklik testi uygulamasından geçirildikten sonra bedensel ihtiyaçları doğrultusunda programları belirlenir ve çalışmalara başlanılır. Egzersizleri etkin kılmak ve en iyi sonucu elde edebilmek için haftada iki günün altına düşülmemesi önemle tavsiye olunur.

Yoğun Program:

Bir gün egzersiz bir gün dinlenme olarak hazırlanan bu program kısa zamanda hedefe ulaşmak için en uygun seçimdir. Fit bir bedene kısa zamanda kavuşmak için tüm egzersiz programlarında olduğu gibi Pilatesde de çalışmaları aksatmamak ve egzersizimizi yürüyüş, bisiklet gibi cardio çalışmaları ile desteklemek çok mükemmel sonuçlar elde etmemizi sağlayacaktır.

Esnek program:

Bu program hayat boyu sağlıklı yaşamak ve tüm zamanlarda fit bir vücuda sahip olmayı bir yaşam tarzı olarak belirlemiş kişiler için ideal bir tercih olacaktır. Bir gün çalışma iki veya üç gün dinlenme olarak düzenlenen bu programı da cardio ile desteklemek başarıyı arttıracaktır.

Destek Programı:

Genellikle Fizik tedavi sonrası doktor tavsiyesi olarak önerilen Pilates çalışmalarında doktorunuz tarafından herhangi bir çalışma şekli ve süresi tavsiye edilmediyse, eğitmenlerimiz en doğru çalışma programını doktorunuzla görüşmek suretiyle belirleyecek ve kısa sürede normal yaşamınıza dönmenize destek sağlanacaktır.